Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
Użytkownicy domowi Małe i średnie firmy Przedsiębiorstwa

Zakupy bez ryzyka

Zakupy przez internet są wygodnym i szybkim sposobem nabywania oprogramowania. AVSOFT.PL to działający od dwóch lat sklep internetowy, zakupów w którym dokonało już ponad 2000 firm.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

IKARIA - Zaufany sprzedawca

Właścicielem witryny i sklepu internetowego AVSOFT.PL jest firma IKARIA z siedzibą w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami o naszej firmie. W dziale kontakt znajdziecie Państwo wszystkie dane prawne, teleadresowe naszej firmy oraz numery kont bankowych.

Osoby chcące dokonać zakupu w tradycyjny sposób zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym Biurze Obsługi Klienta w Łodzi.

Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania poprzez jednego z naszych partnerów handlowych. W chwili obecnej posiadamy ponad 150 współpracujących z nami firm na terenie całego kraju.

Certyfikat licencyjny

Do każdej licencji dołączamy certyfikat autentyczności. Certyfikat przesyłamy pocztą wraz z fakturą VAT.

Wystawcą certyfikatu jest firma IKARIA z siedzibą w Łodzi, będąca bezpośrednim partnerem firmy ALWIL Software z siedzibą w Pradze (Republika Czeska) i działająca na podstawie umowy “International Reseller Agreement” z dnia 25.02.2005 r.

Przesyłka gratis

Wszelkie przesyłki tzn. wysłanie Faktury VAT, ewentualnych nośników i certyfikatów realizujemy jako przesyłki polecone za pośrednictwem Poczty Polskiej na koszt naszej firmy. Koszty te nie są doliczane do zamówienia.

Ceny oprogramowania na naszej stronie są cenami ostatecznymi i żadne dodatkowe koszty nie są do nich dodawane.

Najszybsza realizacja zamówień

Procedura zakupu w naszym sklepie jest zoptymalizowana tak by maksymalnie skrócić czas realizacji zamówień, przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa transakcji. Ponad 90% zamówień realizowanych jest tego samego dnia, gdy następuje wpływ środków na nasze konto. 10% to zamówienia realizowane z różnych przyczyn później tzn. kolejnego dnia roboczego.

W chwili obecnej system przelewów międzybankowych ELIXIR jest na tyle szybki że przelewy dostarczane są tego samego dnia lub najpóźniej dnia kolejnego po złożeniu dyspozycji (wyjątkiem są zlecenia na poczcie i u agentów). W przypadkach bardzo pilnych możliwe jest przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty faksem. W takich wypadkach prosimy o kontakt.

Bezpieczna transakcja

Zakupy w AVSOFT.PL są proste i bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się procedurą zakupów krok po korku i regulaminem sklepu.

Istnieje możliwość płatności gotówkowych w naszym biurze w Łodzi, zamówienia telefonicznego lub zamówienia przez jednego z naszych partnerów handlowych.

Pomoc techniczna

Wszyscy nasi klienci wraz z dokonaniem zakupu licencji oprogramowania otrzymują prawo do otrzymania pomocy technicznej przez cały okres trwania zakupionej licencji. Pomoc techniczna świadczona jest poprzez pocztę elektroniczną oraz telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii.

Avsoft Ankieta