Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
Użytkownicy domowi Małe i średnie firmy Przedsiębiorstwa

IKARIA

Właścicielem witryny i sklepu internetowego AVSOFT.PL jest IKARIA z siedzibą w Łodzi, będąca partnerem firmy ALWIL Software z siedzibą w Pradze (Republika Czeska).

Profil firmy

IKARIA jest doświadczonym integratorem rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego. Potrafimy optymalnie dla każdego klienta dobrać oprogramowanie antywirusowe, uwzględniając uwarunkowania zarówno techniczne jak i niuanse licencyjne. Pozwala to uprościć wdrożenie, administrację oraz ograniczyć koszty.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na posprzedażne wsparcie techniczne, zarówno to wynikające z umów licencyjnych jak i rozszerzone będące wynikiem przyjętej przez nas polityki jakości.

Zaplecze techniczne

Oferujemy szeroki zakres produktów i usług, które kompleksowo zabezpieczą każdą firmę przed skutkami kradzieży lub zniszczenia danych. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje wielu globalnych producentów oprogramowania antywirusowego, systemów firewall oraz systemów wykrywania włamań IDS.

Dysponujemy specjalistami systemowymi Windows oraz Linux/UNIX. Bogate doświadczenie naszych pracowników pozwala szybko rozwiązać większość zgłaszanych problemów. W ofercie firmy znajdują się również szkolenia produktowe dla użytkowników i administratorów.

Avsoft Ankieta